UUP1H010MCL1GS
CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UUP1H010MCL1GS
UUP1H010MCL1GS Hakkında
Nichicon UUP1H010MCL1GS, 1 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış bu SMD tip kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleranslı olan bileşen, 10 kHz'de 12.6 mA ve 120 Hz'de 8.4 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, kutu şeklinde SMD pakete yerleştirilmiş bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V