UUP1C220MCL1GS
CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UUP1C220MCL1GS
UUP1C220MCL1GS Hakkında
UUP1C220MCL1GS, Nichicon tarafından üretilen 22µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış bu SMD tipi bileşen, -55°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilir. ±20% tolerans ve bi-polar polarizasyon özelliğine sahiptir. 10 kHz'de 55.5 mA ripple akımı taşıyabilme kapasitesi bulunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, sinyali filtreleme ve destek devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Yüksek frekans uygulamalarında ve düşük frekans devrelerde etkili davranış gösteren bu bileşen, 1000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 55.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 37 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V