UUP1A330MCL1GS
CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UUP1A330MCL1GS
UUP1A330MCL1GS Hakkında
Nichicon UUP1A330MCL1GS, 33 µF kapasiteli, 10V rated voltaj ile çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 61.5 mA ve 120 Hz'de 41 mA ripple akım değerlerine sahiptir. Radial, Can paket tipinde tasarlanan SMD versiyonuyla, düşük profilli PCB tasarımlarında ve kompakt elektronik cihazlarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 61.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 41 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V