UUP0J470MCL1GS
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
UUP0J470MCL1GS
UUP0J470MCL1GS Hakkında
Nichicon UUP0J470MCL1GS, 47µF kapasitanslı, 6.3V nominal gerilim ile çalışan yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% toleransa sahip olan komponent, 10 kHz'de 67.5 mA ve 120 Hz'de 45 mA ripple akım yeteneğine sahiptir. Bi-polar polarizasyona sahip olan UUP0J470MCL1GS, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreler, sinyal filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Compact SMD yapısı sayesinde yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarına uygun bir seçimdir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 67.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V