UUN1V471MNQ1MS
CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UUN1V471MNQ1MS
UUN1V471MNQ1MS Hakkında
Nichicon UUN1V471MNQ1MS, 470µF kapasitanslı, 35V rated voltage ile SMD paketinde sunulan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Bi-polar polarizasyona sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -55°C ile +105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 885 mA ve 120 Hz'de 590 mA ripple akım toleransı ile güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde kullanıma uygundur. ±20% kapasite toleransı ile temin edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 885 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 590 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V