UUN1J331MNQ6MS
CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
UUN1J331MNQ6MS
UUN1J331MNQ6MS Hakkında
Nichicon UUN1J331MNQ6MS, 330 µF kapasitanslı, 63V rated voltaj ile çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 2000 saat ömür garantisi (105°C'de) sağlar. Bi-polar polarizasyona sahip olan kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 885 mA ve 120 Hz'de 590 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri, LED sürücüleri ve genel amaçlı pdc uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 885 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 590 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V