UUN1J331MNQ1ZD
CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
UUN1J331MNQ1ZD
UUN1J331MNQ1ZD Hakkında
Nichicon UUN1J331MNQ1ZD, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, SMD radial kutu paketlemesi kullanmaktadır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik yaşam süresi (-55°C ile 105°C arasında) sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu bileşen, 105°C'de 885 mA (10 kHz) ve 590 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Anahtarlamalı güç kaynakları, filtre devreleri ve enerjilendirme uygulamalarında kullanım görmektedir. Bileşen şu anda üretimi durdurulmuş statüdedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 885 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 590 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V