UUN1J331MNQ1MS
CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
UUN1J331MNQ1MS
UUN1J331MNQ1MS Hakkında
Nichicon UUN1J331MNQ1MS, 330µF kapasitansa sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanmıştır ve -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. SMD radyal kutu paketinde sunulan bu kondansatör, 10 kHz'de 885 mA ve 120 Hz'de 590 mA ripple akım toleransına sahiptir. ±20% kapasite toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır. Bi-polar yapısı sayesinde AC ve DC uygulamalarında esneklik sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 885 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 590 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V