UUN1H471MRQ1MS
CAP ALUM 470UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UUN1H471MRQ1MS
UUN1H471MRQ1MS Hakkında
Nichicon UUN1H471MRQ1MS, 470 µF kapasitansı ve 50V dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketi içinde sunulan bu bi-polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 105°C'de 2000 saat ömür süresi ile endüstriyel uygulamalara uygun olup, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. Yüksek frekans (10 kHz) ortamında 960 mA ripple akımı kapasitesine, düşük frekans (120 Hz) ortamında 640 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, güç kaynakları, filtre devreleri ve zaman ayarlama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 960 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 640 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V