UUN1C471MNQ1ZD
CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UUN1C471MNQ1ZD
UUN1C471MNQ1ZD Hakkında
Nichicon UUN1C471MNQ1ZD, 470 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygundur. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu kondansatör, 2000 saatlik ömrü 105°C'de garanti eder. ±20% tolerans değerine sahip olan bileşen, 10 kHz'de 630 mA ve 120 Hz'de 420 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Bi-polar yapısı ile çeşitli devre tasarımlarında esneklik sağlar. Radial, Can SMD paketleme ile kompakt PCB tasarımlarına entegre edilebilir. Not: Bu ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 630 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V