UUN1C102MNQ6MS
CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UUN1C102MNQ6MS
UUN1C102MNQ6MS Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UUN1C102MNQ6MS, 1000 µF kapasitansına sahip yüzey montaj tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile çalışan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -55°C ile +105°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömrü vardır. 10 kHz yüksek frekansda 770.5 mA ve 120 Hz düşük frekansda 670 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Bi-polar yapısıyla genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler, coupling ve decoupling devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 770.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 670 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V