UUN1C102MNQ1MS
CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UUN1C102MNQ1MS
UUN1C102MNQ1MS Hakkında
Nichicon UUN1C102MNQ1MS, 1000 µF kapasiteli, 16V rated voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketlemesi ile tasarlanan bu komponentin ±20% toleransı vardır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 2000 saatlik ömür süresine (105°C'de) sahiptir. 10 kHz'de 770.5 mA ve 120 Hz'de 670 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve düşük frekanslı uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Bi-polar polarizasyonu ile genel amaçlı elektrik ve elektronik uygulamalarında yerini almıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 770.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 670 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V