UUN1A102MNQ1ZD
CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UUN1A102MNQ1ZD
UUN1A102MNQ1ZD Hakkında
Nichicon UUN1A102MNQ1ZD, 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltajda çalışan bu SMD tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile +105°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilen komponentin 105°C'de 2000 saat yaşam süresi vardır. High frequency'de 690 mA, low frequency'de ise 600 mA ripple akımı tolere edebilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Bi-polar yapısı sayesinde AC ve DC uygulamalarına uygun hale getirilmiştir. Parça güncel üretimde kullanılmamaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 690 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 600 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V