UUN0J102MNQ1MS
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UUN0J102MNQ1MS
UUN0J102MNQ1MS Hakkında
Nichicon UUN0J102MNQ1MS, 1000µF kapasitanslı yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömür garantisi sunar (105°C'de). 10 kHz'de 575 mA ve 120 Hz'de 500 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Bi-polar yapısı sayesinde AC ve DC uygulamalarında uygulanabilir. Power supply, filtering, coupling ve decoupling devrelerinde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 575 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 500 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V