UUL1H101MNL1GS
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UUL1H101MNL1GS
UUL1H101MNL1GS Hakkında
Nichicon UUL1H101MNL1GS, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan SMD pakajlı polar kondansatördür. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi vermektedir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 226.5 mA ripple akımını 10 kHz'de, 151 mA ripple akımını 120 Hz'de karşılayabilir. Power supply filtreleme, decoupling ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 226.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 151 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V