UUL1E330MCL1GS
CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UUL1E330MCL1GS
UUL1E330MCL1GS Hakkında
Nichicon UUL1E330MCL1GS, 33µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) tipinde tasarlanmış olup, 25V nominal gerilimde çalışır. ±20% tolerans ile ürün edilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 72 mA ve 120 Hz'de 48 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynağı filtrelemesi, sinyal işleme devrelerinde ve genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 72 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 48 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V