UUL1C470MCL1GS
CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UUL1C470MCL1GS
UUL1C470MCL1GS Hakkında
Nichicon UUL1C470MCL1GS, 47 µF kapasitanslı, 16V rated voltage değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface Mount (SMD) montaj tipi ile kompakt tasarıma sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 5000 saat ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, 10 kHz'de 75 mA ve 120 Hz'de 50 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 75 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V