UUL1C330MCL1GS
CAP ALUM 33UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UUL1C330MCL1GS
UUL1C330MCL1GS Hakkında
Nichicon UUL1C330MCL1GS, 33 µF kapasiteli, 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) kasa tipi ile PCB'ye doğrudan montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışır ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 72 mA ve 120 Hz'de 48 mA ripple akım kapasitesi ile düşük frekans güç kaynakları, filtreler ve sinyal uygulamalarında kullanılır. Genel amaçlı uygulamalara uygun polarize kondansatör.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 72 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 48 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V