UUL1A220MCL1GS
CAP ALUM 22UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UUL1A220MCL1GS
UUL1A220MCL1GS Hakkında
Nichicon UUL1A220MCL1GS, 22µF kapasitansına ve 10V nominal gerilime sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 5000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. ±20% toleranslı kondansatör, 45mA ripple akımına (10kHz) ve 30mA ripple akımına (120Hz) dayanabilir. Radial SMD paket içinde sunulan bu polarize kondansatör, güç kaynakları, ses devreler, filtreleme uygulamaları ve genel sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 45 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V