UUL0J331MNL1GS
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
UUL0J331MNL1GS
UUL0J331MNL1GS Hakkında
Nichicon UUL0J331MNL1GS, 330 µF kapasitanslı 6.3V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu bileşen, geniş çalışma sıcaklığı aralığında (-40°C ~ 105°C) kullanılabilir. 5000 saat ömür garantisi ile 105°C'de tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve radial can paket tipi özelliğine sahiptir. 10 kHz'de 240 mA ve 120 Hz'de 160 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, anahtarlı güç kaynakları, ses sirkuitleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V