UUL0J330MCL1GS
CAP ALUM 33UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
UUL0J330MCL1GS
UUL0J330MCL1GS Hakkında
Nichicon UUL0J330MCL1GS, 33µF kapasitanslı, 6.3V rated gerilim ile çalışan Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin 5000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 10 kHz'de 52.5 mA ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Radial, Can - SMD paket tipinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri, filtre ve zaman gecikmesi uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Polar yapısı sebebiyle doğru kutuplandırması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 52.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 35 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V