UUJ2W3R3MNQ1MS
CAP ALUM 3.3UF 20% 450V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UUJ2W3R3MNQ1MS
UUJ2W3R3MNQ1MS Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UUJ2W3R3MNQ1MS, 3.3 µF kapasitansı ve 450V çalışma voltajına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sunulan bu polar kondansatör, -40°C ile +105°C arasında güvenli çalışır ve 5000 saat ömrü (105°C'de) garantiler. 120 Hz'de 40 mA ripple akım kabiliyeti ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde kullanılır. SMD radial can paketlemesiyle kompakt PCB tasarımlarına uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V