UUJ2G330MRQ1ZD
CAP ALUM 33UF 20% 400V SMD
Seri / Aile Numarası
UUJ2G330MRQ1ZD
UUJ2G330MRQ1ZD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UUJ2G330MRQ1ZD, 33µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paket ile tasarlanmış bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan bileşen, 5000 saatlik yaşam süresine 105°C'de sahiptir. ±20% tolerans değeri ile yüksek sıcaklıklarda 256 mA (10 kHz) ve düşük sıcaklıklarda 160 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Bileşen şu anda üretim dışıdır (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 256 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V