UUJ2G220MNQ1ZD
CAP ALUM 22UF 20% 400V SMD
Seri / Aile Numarası
UUJ2G220MNQ1ZD
UUJ2G220MNQ1ZD Hakkında
Nichicon UUJ2G220MNQ1ZD, 22 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile tasarlanmış bu SMD montajlı bileşen, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışmaktadır. 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. Kondansatör ±20% tolerans ile üretilmekte olup, 10 kHz'de 208 mA ve 120 Hz'de 130 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış bu bileşen, yüksek gerilim güç kaynakları, endüstriyel elektronik devreleri ve filtreleme uygulamalarında yerini almaktadır. Not: Bu ürün güncel üretimdeki ürün statüsü yoktur (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 208 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V