UUJ2D101MNQ6MS
CAP ALUM 100UF 20% 200V SMD
Seri / Aile Numarası
UUJ2D101MNQ6MS
UUJ2D101MNQ6MS Hakkında
Nichicon UUJ2D101MNQ6MS, 100 µF kapasitansına sahip yüksek voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. SMD (Surface Mount Device) paketinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi garanti eder. ±20% kapasite toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda tercih edilir. 10 kHz'de 656 mA ve 120 Hz'de 410 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 656 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 410 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V