UUJ2C101MNQ1MS
CAP ALUM 100UF 20% 160V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UUJ2C101MNQ1MS
UUJ2C101MNQ1MS Hakkında
Nichicon UUJ2C101MNQ1MS, 100 µF kapasitansla 160V nominal gerilime sahip yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 608 mA, 120 Hz'de 380 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri, zamanlama ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 608 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 380 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V