UUJ2A680MNQ1ZD
CAP ALUM 68UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
UUJ2A680MNQ1ZD
UUJ2A680MNQ1ZD Hakkında
Nichicon UUJ2A680MNQ1ZD, 68 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated gerilim ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, inverterler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Surface mount (SMD) paket tipinde sunulan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 5000 saatlik ömürlü tasarımı ile 105°C'de yüksek sıcaklık ortamlarında kullanılabilir. ±20% toleransa sahip olan bileşen, 10 kHz'de 410 mA ve 120 Hz'de 205 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, Can tipi SMD kasa ile miniaturize PCB tasarımlarına uygun.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 410 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 205 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V