UUJ2A680MNQ1MS
CAP ALUM 68UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
UUJ2A680MNQ1MS
UUJ2A680MNQ1MS Hakkında
Nichicon UUJ2A680MNQ1MS, 68 µF kapasitanslı yüksek voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface Mount (SMD) paketinde tasarlanmış olan bu komponen, 100V rated voltage ile çalışır ve ±20% tolerans sunmaktadır. -55°C ile 105°C arasında işletilmesine uygun olup, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sağlar. 10 kHz frekansında 410 mA ve 120 Hz frekansında 205 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtreleme, timing devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 410 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 205 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V