UUJ1V102MNQ6MS
CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UUJ1V102MNQ6MS
UUJ1V102MNQ6MS Hakkında
Nichicon UUJ1V102MNQ6MS, 1000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Surface mount (SMD) pakette sunulan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% toleranslı olup, 10 kHz'de 862.5 mA ve 120 Hz'de 750 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 862.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V