UUJ1J221MNQ6MS
CAP ALUM 220UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
UUJ1J221MNQ6MS
UUJ1J221MNQ6MS Hakkında
Nichicon UUJ1J221MNQ6MS, 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan surface mount tipi bileşendir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 5000 saat ömre sahiptir. 10 kHz'de 577.5 mA, 120 Hz'de 385 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 577.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 385 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V