UUJ1C332MNQ1ZD
CAP ALUM 3300UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UUJ1C332MNQ1ZD
UUJ1C332MNQ1ZD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UUJ1C332MNQ1ZD, 3300µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, surface mount (SMD) teknolojisine uygun radyal can paketinde sunulmaktadır. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olup, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi garanti eder. Düşük frekans (120 Hz) için 1.15A, yüksek frekans (10 kHz) için 1.3225A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı DC uygulamalarında yer alan bir bileşendir. Bileşen üretim durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3225 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V