UUJ1C102MNQ6MS
CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UUJ1C102MNQ6MS
UUJ1C102MNQ6MS Hakkında
Nichicon UUJ1C102MNQ6MS, 1000 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Surface mount (SMD) pakette sunulan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saatlik ömürlü tasarımlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 724.5 mA ve 120 Hz'de 630 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 724.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 630 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V