UUJ1A682MRQ1ZD
CAP ALUM 6800UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UUJ1A682MRQ1ZD
UUJ1A682MRQ1ZD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UUJ1A682MRQ1ZD, 6800 µF kapasitansı ve 10V rated voltage'a sahip SMD alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount montajı için tasarlanan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, bypass ve energy storage işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanan komponentin ripple current kapasitesi 10 kHz'de 1.6675 A, 120 Hz'de 1.45 A'dır. 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi ile -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Radial, Can - SMD paket tasarımı PCB entegrasyonunu kolaylaştırır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6675 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V