UUJ1A682MRQ1MS
CAP ALUM 6800UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UUJ1A682MRQ1MS
UUJ1A682MRQ1MS Hakkında
Nichicon UUJ1A682MRQ1MS, 6800µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu polar kondansatör, 10V rated voltage ile tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.6675A ve 120 Hz'de 1.45A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% toleransa sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için uygundur. Komponentin Part Status'u Obsolete olarak belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6675 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V