UUJ1A682MNQ1ZD
CAP ALUM 6800UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UUJ1A682MNQ1ZD
UUJ1A682MNQ1ZD Hakkında
Nichicon UUJ1A682MNQ1ZD, 6800µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim için tasarlanmış ve Surface Mount (SMD) paketlemesiyle sunulmaktadır. ±20% toleransta üretilen bu komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömre sahiptir. 10 kHz'de 1.6675A ve 120 Hz'de 1.45A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, filtre devreleri, güç kaynakları ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Radial, Can-SMD kasa tipiyle Nichicon tarafından üretilen bu bileşen artık üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6675 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V