UUJ1A332MNQ1ZD
CAP ALUM 3300UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UUJ1A332MNQ1ZD
UUJ1A332MNQ1ZD Hakkında
Nichicon UUJ1A332MNQ1ZD, 3300µF kapasitanslı 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can pakete sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, depolama ve stabilizasyon işlevlerinde kullanılır. 105°C'de 5000 saat ömür garantisi ile tasarlanmıştır. 10 kHz'de 1.15A ripple akımı ve 120 Hz'de 1A ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında ve -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı sınırlarında çalışabilir. Ürün obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.15 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V