UUJ1A222MNQ6ZD
CAP ALUM 2200UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UUJ1A222MNQ6ZD
UUJ1A222MNQ6ZD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UUJ1A222MNQ6ZD, 2200µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) pakette sunulan bu polar kondansatör, 10V rated voltajda çalışmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile karakterize edilen bileşen, -55°C ile 105°C arasında işletilmek için uygundur ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 931.5 mA, 120 Hz'de 810 mA ripple current kapasitesine sahip olan UUJ1A222MNQ6ZD, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında genel amaçlı olarak kullanılır. Bileşen şu anda üretim dışındadır (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 931.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 810 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V