UUJ0J682MRQ1MS
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
UUJ0J682MRQ
UUJ0J682MRQ1MS Hakkında
Nichicon UUJ0J682MRQ1MS, 6800 µF kapasitansı ile yüksek değerli bir surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile enerji depolama, güç beslemesi filtreleme ve sinyal işleme uygulamalarında genel amaçlı kullanım için tasarlanmıştır. ±20% toleransı içinde, 1.5525 A @ 10 kHz ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. Radial, Can - SMD paket tipi ile kompakt PCB dizaynlarına uyumludur. Polar yapısı nedecek doğru kutuplama gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5525 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V