UUJ0J102MNQ1ZD
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UUJ0J102MNQ1ZD
UUJ0J102MNQ1ZD Hakkında
Nichicon UUJ0J102MNQ1ZD, 1000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. 6.3V nominal voltajda çalışan bu SMD tipi kondansatör, -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% toleransı ve 440mA ripple akım kapasitesi (120 Hz) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Surface mount montajına uygun radyal can paketlemesi ile PCB entegrasyonu kolaylaştırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 440 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V