UUH1H331MNQ6MS
CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UUH1H331MNQ6MS
UUH1H331MNQ6MS Hakkında
Nichicon UUH1H331MNQ6MS, 330 µF kapasitanslı, 50V rated voltaj ile çalışan yüzey monte (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu polar kondansatör, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 125°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 120 Hz'de 340 mA ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. Radial Can SMD paket tipi ile kompakt tasarımlara uyum sağlar. (Üretim durumu: Obsolete)
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 340 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V