UUH1H101MNQ1MS
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UUH1H101MNQ1MS
UUH1H101MNQ1MS Hakkında
Nichicon UUH1H101MNQ1MS, 100 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Surface mount (SMD) paketlemesi ile PCB'lere direkt monte edilebilir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 125°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür garantisi sunar. Yüksek frekans uygulamalarında 255 mA ripple akım kapasitesine, düşük frekans uygulamalarında 170 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Filtre, bypass ve découplement uygulamalarında kullanılabilir. Not: Bu parça üretilmesi sona ermiş durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 255 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V