UUH1E102MRQ6MS
CAP ALUM 1000UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UUH1E102MRQ6MS
UUH1E102MRQ6MS Hakkında
Nichicon UUH1E102MRQ6MS, 1000 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltajla çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saatlik ömre sahiptir. 621 mA @ 10 kHz ripple current kapasitesi ile yüksek frekanslı uygulamalara uygundur. ±20% tolerans ve radial, can SMD paket tipine sahiptir. Cihaz artık obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 621 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 540 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V