UUH1C331MNQ1ZD
CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UUH1C331MNQ1ZD
UUH1C331MNQ1ZD Hakkında
Nichicon UUH1C331MNQ1ZD, 330 µF kapasiteli SMD alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışır. 125°C'de 5000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 315 mA ve 120 Hz'de 210 mA ripple current kapasitesine sahip radial, can tipi SMD pakette sunulur. ±20% kapasite toleransı ile hazırlanmıştır. Dahili devreler, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında kullanılan polarize bir kondansatördür. Not: Bu parça artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 315 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V