UUG2W100MNQ1MS
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UUG2W100MNQ1MS
UUG2W100MNQ1MS Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UUG2W100MNQ1MS, 10 µF kapasitanslı ve 450V rated voltaj ile tasarlanmış surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can-SMD paket tipinde sunulan bu komponenti, geniş uygulama alanlarında güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanabilirsiniz. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ile farklı çevre koşullarına uyum sağlar. 85°C'de 2000 saat ömür süresi ile orta süreli uygulamalar için uygundur. 224 mA @ 10 kHz ripple current kapasitesi yüksek frekans devrelerde kullanılmaya elverişlidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 224 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V