UUG2G220MNQ1ZD
CAP ALUM 22UF 20% 400V SMD
Seri / Aile Numarası
UUG2G220MNQ1ZD
UUG2G220MNQ1ZD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UUG2G220MNQ1ZD, 22 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. ±20% tolerans değerine sahip olan bileşen, 85°C sıcaklıkta 2000 saat yaşam süresi garantisi sunar. Yüksek frekans ripple akımı 448 mA (10 kHz) ve düşük frekans ripple akımı 280 mA (120 Hz) olarak belirtilmiştir. Radial can SMD paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, filtre devreleri, enerji depolama ve güç kaynağı uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Not: Bu ürün obsolete (üretim dışı) konumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 448 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V