UUG2E680MRQ6ZD
CAP ALUM 68UF 20% 250V SMD
Seri / Aile Numarası
UUG2E680MRQ6ZD
UUG2E680MRQ6ZD Hakkında
Nichicon UUG2E680MRQ6ZD, 68 µF kapasitanslı, 250V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir işletme sağlar. 85°C'de 2000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. 10 kHz'de 784 mA ve 120 Hz'de 490 mA ripple current kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, zener regülatör devre desteği ve sinyal işleme uygulamalarında kullanıma uygundur. Radial can SMD paketinde sunulmaktadır. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 784 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V