UUG2E680MNQ1MS
CAP ALUM 68UF 20% 250V SMD
Seri / Aile Numarası
UUG2E680MNQ1MS
UUG2E680MNQ1MS Hakkında
Nichicon UUG2E680MNQ1MS, 68 µF kapasitansı ve 250V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radyal kutulu paketinde sunulan bu bileşen, düşük frekansta 490 mA ve yüksek frekansta (10 kHz) 784 mA ripple akımını tolere edebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değeri, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ac/dc dönüştürücülerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 784 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V