UUG2D330MNQ1ZD
CAP ALUM 33UF 20% 200V SMD
Seri / Aile Numarası
UUG2D330MNQ1ZD
UUG2D330MNQ1ZD Hakkında
Nichicon UUG2D330MNQ1ZD, 33 µF kapasitansa sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesi ile otomasyon montajı için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz'de 496 mA ve 120 Hz'de 310 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır. Düşük-orta gerilim uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 496 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 310 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V