UUG2C101MNQ6MS
CAP ALUM 100UF 20% 160V SMD
Seri / Aile Numarası
UUG2C101MNQ6MS
UUG2C101MNQ6MS Hakkında
Nichicon UUG2C101MNQ6MS, 100 µF kapasitansına ve 160 V rated voltajına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 944 mA ve 120 Hz'de 590 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Radial, Can paketlemesi ile SMD montajına uygun tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 944 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 590 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V