UUG2C101MNQ1MS
CAP ALUM 100UF 20% 160V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UUG2C101MNQ1MS
UUG2C101MNQ1MS Hakkında
Nichicon UUG2C101MNQ1MS, 100 µF kapasitansla 160V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saatlik ömür garantisine (85°C'de) sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 944 mA ripple akım taşıyabilir (10 kHz'de) ve 590 mA kapasitesine sahiptir (120 Hz'de). Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve dekoupleme devreleri için kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 944 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 590 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V